Loading…
Çfarë i pret këtë verë bashkëatdhetarët në Kosovë
  • 23/06/2018 | 22:28

Çfarë i pret këtë verë bashkëatdhetarët në Kosovë

Ministria e Diasporës paralajmëron organizimin e një vargu të aktiviteteve.

Rreth 200 aktivitete organizohen gjatë qëndrimit të tyre në Kosovë dhe tashmë po bëhen përgatitje para ardhjes së  bashkatdhetarëve nga diaspora në pushime verore në vendlindje.

Ministria e Diasporës paralajmëron organizimin e një vargu të  aktiviteteve. Përgatitjet po bëjnë edhe policia dhe aeroporti i Prishtinës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë