Loading…
Çfarë ka ndodhur me patën: Gropa e cila po i mahnitë të gjithë
  • 10/03/2019 | 23:42

Çfarë ka ndodhur me patën: Gropa e cila po i mahnitë të gjithë

Liqeni Bejeza gjendet në rajonin Napa në Kaliforni dhe është më i madhi, ndërsa penda Montiçelo dam ka krijuar një liqe artificial në malet Vaka, transmeton Gazeta Metro.

Ajo që e karakterizon është një gropë e madhe e quajtur Glory Hole. Ajo edhe është tepër interesante. Nën të ndodhet rezervoari.

Një patë ka notuar drejt gropës. Videoja është bërë virale.

Dhe, të gjithë po pyesin: çfarë ka ndodhur me patën? A ka mbijetuar? Çfarë mendoni ju?

/gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë