Loading…

Çfarë moti do mbajë sot

  • 15/01/2017 | 10:44

Çfarë moti do mbajë sot

Kosova ka lënë pas ditët e ftohta e me acar, për sot, e diel 15 janar, pritet mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare.


Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga –10-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri -1-C. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë