Loading…

Çfarë ndodhi? Edi dhe Ada përjashtohen nga “Për’puthen”

  • 25/10/2021 | 22:26

Çfarë ndodhi? Edi dhe Ada përjashtohen nga “Për’puthen”

Eda dhe Adi deri tani janë çifti që janë më së afërti për t’u deklaruar për njëri-tjetrin.


Dyshja pas disa zënkave rregulluan raportet pas kërkim faljes së edit . E vetëm pak ditë pasi paten një ‘’rikthim’’ romantik me shumë suprpiza duket se dyshja kanë vazhduar me takimet jashtë.

Është publikuar një fotografi e Edit dhe një vajze që pretendohet se është Ada.

Ajo e maskuar, duket të ketë qenë shumë e kujdesshme për të mos rënë në sy që ka dalë jashtë programit me Edin.

Takimet janë të ndaluara dhe për këtë arsye Edi dhe Ada përjashtohen nga programi kete e ka konfirmuar dhe Edi live nga dhoma e hotelit në prezencën e Adës.

Ai tha se u ka dhënë lekë produksionit duke i demaskuar haptazi gjithashtu ka treguar se një konkurrente e përputhen ka treguar për takimin e Ades dhe Edit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë