Loading…

Çfarë ndodhi me vajzën e Guardiolës, Dele Alli shfaqet me të dashurën e re

  • 24/10/2021 | 16:12

Çfarë ndodhi me vajzën e Guardiolës, Dele Alli shfaqet me të dashurën e re

Dele Alli duket duket se ka ndërprerë marrëdhënien e tij me Maria Guardiolën. Këtë e ka bërë të ditur zëdhënësi i tij i cili tha se  lojtari është beqar.


Mesfshori i Tottenham tani ka nisur romancën me mdoelen dhe aktoren, Nicole Berry.

Pak më pak se një muaj më parë, vajza e Pep Guardiolas dhe Dele Alli ishin kapur “mat” nga Daily Mail.

Burime pranë mediave britanike thonë se Alli do të kishte kontaktuar me Nicole përmes rrjeteve sociale dhe se fillimisht ajo do ta kishte injoruar.

Nicole Berry është një aktore 24-vjeçare e lindur në Toronto, Kanada.

Është diplomuar për letërsi angleze, ndonëse ka filluar të punojë në moshën 18-vjeçare si modele. Ajo jeton në Londër, Los Anxhelos dhe Miami dhe ka mbi 27,000 ndjekës në llogarinë e tij zyrtare në Instagram.

Të kesh një lidhje me një futbollist padyshim që mund të rrisë shikueshmërinë e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë