Loading…

Çfarë ‘në të vërtetë’ i tha Obama Trump’it (Video)

  • 27/01/2017 | 15:14

Çfarë ‘në të vërtetë’ i tha Obama Trump’it (Video)

Për miliona përkrahës të Donald Trump’it, dita e inaugurimit ishte një ditë e madhe për festë, sepse më në fund kandidati i tyre i zgjedhur u bë president i Shteteve të Bashkuara.


Megjithatë, për shumë të tjerë 20 janari ishte dita e trishtimit të madh, ylli i festës bëri që makthet e tyre më të këqija të bëhen realitet.

Sidoqoftë, në çfarë mund gati të pajtohemi të gjithë, është se e gjithë çështja ishte mjaft surreale, çoftë mospajtimi i Trump’it me shtypin mbi numrin e njerëzve që e kanë shikuar në televizion, apo fytyra e Melania Trump, e cila u bë meme, si me qenë e dikujt tjetër.

Për të larguar mendjen tonë nga gjithë ajo që ndodhi, Bad Lip Reading kanë lëshuar edicionin e ceremonisë se përurimit dhe kjo është krejtësisht për të qeshur.

Kulminacioni përfshinë takimin e Trump’it me Obama’n (“ti ta shpif”) dhe i George Bush’it me Hillary Clinton duke i shkëmbyer disa fjalë (“duket se kemi problem”, “Po, më lëre këtë mua, ne do ta shtrydhim”).

Oh gjithashtu edhe Obama me Pence: “Ti e theve”, “Ashtu mendon?” “Jo, po të ngacmojë, dukesh i dëshpëruar”.

Shikoni më poshtë.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë