Loading…
Çfarë po kërkon Mourinho në Mal të Zi?
  • 11/10/2018 | 19:55

Çfarë po kërkon Mourinho në Mal të Zi?

‘Special One’ siç njihet ndryshe trajneri aktual i Manchester United ka arritur në Podgoricë për ta shikuar ndeshjen mes Malit të Zi dhe Serbisë që do të zhvillohet sonte.


Jose Mourinho ka arritur sot gjatë ditës duke ju shmangur të gjitha mediave, tifozëve dhe është vendosur në ‘Ramada Hote’, deri aty mësohet se ai ka ardhur me taksi privat ashtu siç kishte kërkuar, shkruan  gazetametro.net.

Ndeshja mes Malit të Zi dhe Serbisë në Podgoricë do të zhvillohet nga ora, 20:45.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë