Loading…

Çfarë po ndodh: A dështoi bashkëpunimi në mes Dhurata Dorës dhe Noizyt

  • 26/10/2020 | 14:28

Çfarë po ndodh: A dështoi bashkëpunimi në mes Dhurata Dorës dhe Noizyt

Teksa ishte i ftuar në emisionin “NIN” disa javë më parë, Noizy konfirmoi zërat që po qarkullonin prej kohësh për një bashkëpunim me Dhurata Dorën.


Në fakt, një foto e dyshes kishte qarkulluar prej një viti në rrjete sociale duke u përfolur shpesh për një bashkëpunim të mundshëm, por nuk kishin pranuar asgjë.

Pas konfirmimit të Noizy-t për duetin, fansat menduan se kënga e re do të vinte shpejt. Mirëpo, burime për “Prive” kanë treguar se projekti i tyre është shtyrë. Kjo për arsye të emergjencës Covid-19.

Dy artistët nuk kanë arritur të punojnë ende së bashku në studio dhe nuk dihet nëse puna do të nisë, për shkak të rrezikut për një mbyllje të dytë. Pra, mbetet ende për t’u parë ç’do të ndodhë. Nëse i keni humbur, Noizy rrëfeu në “NIN” të pathëna që bënë bujë të madhe në media për ditë me radhë

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë