Loading…

Çfarë po ndodh: Bora Zemani nuk paraqitet në ‘Për’puthen’

  • 28/01/2022 | 12:42

Çfarë po ndodh: Bora Zemani nuk paraqitet në ‘Për’puthen’

Bora Zemani ka munguar puntatën e sotme të emisionit që drejton “Përputhen”.


Emisioni ka nisur me Ana Lleshin si prezantuese, duke i habitur teleshikuesit.

Ana zbuloi se Bora nuk mund të prezantonte emisionin për shkak të një problemi shëndetësor.

Kujtojmë që edhe pak kohë më parë Bora mungoi në “Përputhen” për shkak të një operacioni.

Pas operacionit, ajo u rikthye në program po u detyrua të moderonte për disa javë ulur.

Më pas e mori veten, por si duket Bora ka sërish probleme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë