Loading…

Çfarë po ndodh: Kanye West fotografohet krahë modeles së njohur 22 vjeçare

  • 08/11/2021 | 14:29

Çfarë po ndodh: Kanye West fotografohet krahë modeles së njohur 22 vjeçare

Reperi i njohur Kanye West ka dalë publikisht me të dashurën e re, me modelen Vinetria. Ata u fotografuan këtë në ndeshjen debutuese të basketbollit të “Donda Academy” në Minneapolis, ku shihen të ulur përkrah njëri-tjetrit.


Kjo lëvizje vjen vetëm një javë pasi Kanye befasoi fansat duke shprehur shpresat për një ribashkim me ish-gruan, Kim Kardashian dhe duke mohuar se ai ishte divorcuar nga ylli, e cila tani thuhet se është në lidhje me yllin e SNL, Pete Davidson.

Vinetria gjithashtu thuhet se ishte me reperin në Miami muajin e kaluar kur ai xhiroi intervistën e tij në “Drink Champs”, gjatë së cilës ai tha se Kim Kardashian është ende gruaja e tij dhe shtoi se nuk kishte parë asnjëherë ndonjë letër divorci.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë