Loading…

Çfarë po ndodh me fytyrën e Tom Cruise: A ka kryer aktori operacione plastike

  • 24/11/2021 | 18:51

Çfarë po ndodh me fytyrën e Tom Cruise: A ka kryer aktori operacione plastike

Një prej aktorëve më të dashur për publikun, i cili edhe pse me kalimin e viteve vazhdon që të jetë në listën A të botës së Hollywood-it, është padyshim, Tom Cruise.


Së fundmi, aktori u pa me një shenjë të pashpjegueshme në faqen e tij teksa filmonte filmin e fundit Mission: Impossible, pak javë pasi fytyra e tij e fryrë nxiti dyshime dhe thashetheme për operacion plastik.

Pamja shumë ndryshe e yllit 59-vjeçar të Hollivudit në një lojë bejsbolli në SHBA së fundmi tronditi fansat, të cilët ishin të bindur se ai kishte pasur mbushës në fytyrë.

Të tjerë sugjeruan se ai thjesht kishte shtuar në peshë, por ylli që sfidonte moshën dukej në formë të mirë në xhirimet e filmit të tij të fundit.

Me një kapele të New York Yankees, Tom u dallua për buzëqeshjen e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë