Loading…

Çfarë po ndodh me Luana Vjollcë: Nuk njihet në fotografinë e fundit

  • 30/06/2020 | 21:25

Çfarë po ndodh me Luana Vjollcë: Nuk njihet në fotografinë e fundit

Luana Vjollcë jemi mësuar ta shohim të rregulluar deri në detaje.


Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, duket joshëse në pothuajse çdo paraqitje.

Mirëpo me postimin e fundit ka habitur paksa ndjekësit pasi duket ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja është shfaqur natyrale pasi duket se e ka marrë me seriozitet punën e palestrës. Luana njihet për format seksi trupore dhe duket se ka vendosur që t’i bëjë akoma më të formësuara.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë