Loading…

Çfarë po ndodh në Gjilan? Abdixhiku mbledh kryesinë e LDK’së

  • 04/11/2021 | 14:03

Çfarë po ndodh në Gjilan? Abdixhiku mbledh kryesinë e LDK’së

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) Lumir Abdixhiku ka mbledhur sot në Gjilan anëtarët e kryesisë së partisë, shtabin qendror të zgjedhjeve si dhe të gjithë kandidatët që garojnë në balotazh, shkruan Gazeta Metro.


Siç raportohet, kjo është bërë për koordinim të fushatës pesë ditëshe si dhe për t’i dhënë mbështetje nënkryetarit të parë të partisë, Lutfi Hazirit.

Në orët e mesditës, zyrtarët më të lartë të LDK’së janë parë duke u mbledhur në një restaurant në Gjilan.

LDK nuk ka pasur njoftim për këtë mbledhje, mirëpo kjo është raportuar nga shumë media në vend. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë