Loading…

Çfarë po ndodhë kështu me Teuta Selimin: Nuk njihet në foton e fundit

  • 19/10/2019 | 20:35

Çfarë po ndodhë kështu me Teuta Selimin: Nuk njihet në foton e fundit

Teuta ka gati videoprojektin e ri, por ajo duket krejt ndryshe në fotografinë e fundit, transmeton Gazeta Metro.


Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Teuta Selimi së shpejti do ta sjellë një projekt të ri muzikor.

Përmes një postimi në Instagram, artistja e mirënjohur ndau këtë lajm të gëzueshëm me fansat e saj.
“Së shpejti kënga e re”, shkroi ajo krahas fotografisë.

Si gjithmonë, 43-vjeçarja duket shumë tërheqëse dhe elegante./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë