Loading…

Çfarë po paralajmëron Dua Lipa

  • 18/10/2020 | 09:12

Çfarë po paralajmëron Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka paralajmëruar fansat për risi përmes llogarisë së Instagramit.


Dua Lipa nuk ka të ndalur me projekte të reja nga më të ndryshmet, ndërsa duket se përsëri do të sjellë një risi për fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Dua në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një imazh ku shihet të ketë një grim mjaft interesant, me mbishkrimin “vjen së shpejti”.

Nuk dihet ende nëse ky imazh ka të bëj me lansimin e projektit të ri muzikor, pasi që ylli ditë më parë u pa në rrugët e Londrës lindore në xhirime të klipit të ri.

 

View this post on Instagram

 

💙coming soon 💙

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]tametro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë