Loading…

Çfarë thotë Ahmeti pas koalicionit PDK- AAK- Nisma

  • 17/05/2017 | 01:04

Çfarë thotë Ahmeti pas koalicionit PDK- AAK- Nisma

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti nga Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas arritjes së koalicionit PDK, AAK dhe Nisma.


“Shumë mirë është votuesi me e pas situatën e kthjellët pa mjegull e vendimin e merr qartë. Vija e zezë jo e kuqe ✔️VV”, ka shkruar Ahmeti në llogarinë e tij në Facebook, shkruan gazetametro.net

Më shumë detaje rreth koalicionit PDK-AAK-NISMA, gjeni këtu. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë