Loading…

Çfarë thotë Ramush Haradinaj për vajzën e Presidentit Rugova

  • 25/04/2017 | 22:58

Çfarë thotë Ramush Haradinaj për vajzën e Presidentit Rugova

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka përmendur votën e vajzës së ish-presidentit Ibrahim Rugova për Hashim Thaçin president, teksa ka folur për skenën politike në vend.


“Vajza e presidentit Rugova votoi për Hashim Thaçin. S’paska diçka në politikë që s’po bojka”, është shprehur ai në një intervistë në Rubikon të KTV’së, duke iu referuar deputetes së Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Teuta Rugova.

“Këtë e kemi krijuar standard, s’mund të kthehesh para 10 vjetësh, e të nisësh taktika të reja…”, ka thënë Haradinaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë