Loading…

Çfarë urren Arjola Demiri?

  • 30/07/2021 | 22:02

Çfarë urren Arjola Demiri?

Arjola Demiri është një nga aktoret më të dashura shqiptare.


Ish-Miss Tropoja po kalon pushimet në njërën nga resortet turistike në Shqipëri.

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku duket duke shijuar një pije nën motin përvëlues që po mbretëron ditëve të fundit.

“Me të vërtetë urrej të krahasohem me dikë tjetër. Për shembull, ju jeni si (Jennifer Lopez) ose (Kim Kardashian)”, ka shkruar 36-vjeçarja nga Tropoja, e njohur për rolet e saj në filmat I Love Tropoja (2020), A Shelter Among the Clouds (2018) dhe serialin O sa mirë (2013).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë