Loading…

Challandes: Do ta fitojmë edhe këtë sfidë

  • 25/03/2020 | 12:46

Challandes: Do ta fitojmë edhe këtë sfidë

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes iu ka dhënë mesazh krejt kosovarëve, nga të cilët ka kërkuar të jenë të kujdesshëm në këtë periudhë të vështirë. Trajneri zviceran shprehet i bindur se bota do ta fitojë përballjen me koronavirusin


Bernard Challandes e ka dhënë mesazhin e tij përmes rrjeteve sociale në përballjen e botës me koronavirusin.

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës i ka këshilluar kosovarët të qëndrojnë në shtëpi dhe të jenë mjaft të kujdesshëm në këtë periudhë të vështirë, shkruan Gazeta Express.

Zvicerani ka qenë mjaft motivues në këtë video, duke u shprehur i bindur se bota do ta fitojë betejën me COVID-19.

Më poshtë mund ta shikoni mesazhin e trajnerit të ekipit kombëtar të Kosovës:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë