Loading…

Chelsea befason, barazon 1-1 me Brightonin

  • 29/12/2021 | 22:42

Chelsea befason, barazon 1-1 me Brightonin

Chelsea ka barazuar 1-1 me Brighton & Hove Albion, në kuadër të javës së 20-të në Premier League.


Ishte Romelu Lukaku i cili e dërgoi Chelsean në epërsi me një gol në minutën e 28 teksa Dannty Ëelbeck barazoi rezultatin në minutën e 91’të.

Pas këtij barazimi, Chelsea mbetet në pozitën e dytë me 42 pikë, pas 20 ndeshjeve.

Teksa, Brightoni në vendin e 10-të me 24 pikë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë