Loading…

Chelsea interesohet për Matthijs de Ligt

  • 23/06/2022 | 14:54

Chelsea interesohet për Matthijs de Ligt

Chelsea është i interesuar për mbrojtësin e Juventusit, Matthijs de Ligt.


“Blutë”, pas largimit të Antonio Rudiger, do të tentojnë sa më shpejt që ta gjejnë zëvendësuesin e tij në mënyrë që qendra e mbrojtjes të jetë sërish e konsoliduar.

Kontrata e mbrojtësit me Juventusin skadon në verën e vitit 2024.

Mbetet të shihet se cili do të jetë epilogu i këtij interesimi, pasi ende nuk ka ndonjë gjë të konkretizuar në raport këtë çështje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]ro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë