Loading…

Chloe Ferry, edhe sot sjell format bombastike nga Dubai

  • 22/10/2019 | 20:52

Chloe Ferry, edhe sot sjell format bombastike nga Dubai

Ylli i Geordie Shore, Chloe Ferri ka treguar të pasmet e saj derisa është paraqitur me rroba banjo në Dubao.


Ajo sapo është në tregun e beqareve për shkak se është ndarë nga Sam Gowland. ,

Chloe Ferry i ka treguar ish të dashurit të saj se çfarë ka humbur edhe pse disa nga asetet e saj kanë dështuar sidomos butoksi gjatë kohës sa ajo është në një fotosesion në Dubai.

Ylli i Geordie Shore, ka treguar të pasmet, gjoksin në bikibne kurse ka treguar se di të reklamojë edhe asetet fallco më mirë se disa ditë më parë.

 

View this post on Instagram

 

Out again 🙈

A post shared by Chloe Ferry💀 (@chloegshore1) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë