Loading…

Chloe Ferry provokon keq me të brendshme: Tregon kilogramet që ka humbur

  • 02/06/2020 | 21:34

Chloe Ferry provokon keq me të brendshme: Tregon kilogramet që ka humbur

Chloe Ferry ka treguar format e saj të jashtëzakonshme duke treguar trupin e saj të tonifikuar dhe këmbët e saj seksi.


Ajo kohëve të fundit ka thënë se më parë “urrente gjithçka nga vetvetja” para se të fillon një stil jete më të mirë, i cili rezultoi me humbje peshe.

Chloe Ferry në fotot e reja tregon këto forma të reja kurse fotografitë ajo i ka postuar të hënën në Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

I do a thing called…. what I want?

A post shared by Chloe Ferry? (@chloegshore1) on

Ish ylli i Geordie Shore (24), ka treguar belin e saj derisa ka pasur të veshur një palë jelek sportiv. Po ashtu ajo ka treguar edhe këmbët e saj seksi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë