Loading…
Çifti i moshuar që po “çmend” rrjetin me paraqitjen e tij në ‘America’s Got Talent’ |VIDEO
  • 07/06/2018 | 08:47

Çifti i moshuar që po “çmend” rrjetin me paraqitjen e tij në ‘America’s Got Talent’ |VIDEO

Juria dhe audienca e shfaqjes “America’s Got Talent’ kanë mbetur të shokuar nga kërcimi i një çifti që bën lëvizje provokuese në skenë.


Celina, 64 vjeçe dhe Filiberto, 70 vjeç nga Kuba performuan një pjesë nga kënga “Talk dirty” e Jason Derulo për të treguar talentin e tyre.

Në fillim e nisën me lëvizje romantike dhe përfunduan me disa momente intime, që konsiderohen të pista. Nuk munguan puthjet dhe më pas koreografia pasionante i shokoi të gjithë.

Edhe pse të moshuar, ata ia dolën të kërcenin si të ishin të rinj. Në fund të performancës dëgjohet një thënie nga prezantuesja Tyra Banks: “Kjo është dashuria që kërkoj.”

Të dy ia dolën që të kalonin në fazën tjetër me 3 pëlqime dhe 1 kundërshtim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë