Loading…

Çifti i shpëton për një ‘fije floku’ pemës, e cila ra në tokë nga erërat e forta në Londër

  • 11/07/2020 | 08:14

Çifti i shpëton për një ‘fije floku’ pemës, e cila ra në tokë nga erërat e forta në Londër

Një çift në Britani të Madhe i shpëtoi për një “fije floku” një peme, e cila ra në tokë në një udhëkryq në perëndim të Londrës.


Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, videoja e xhiruar nga një kalimtar rasti, tregon se si pema rrëzohet mes erërave të forta, ndërsa një çift po kalonte aty pranë.

Dëshmitari i incidentit, Andrew Thomas, 41 vjeç, po shëtiste me të dashurën e tij, Joanna Wolman, 33 vjeçe, ndërsa njëri xhiroi momentin dramatik.

“Për mua ishte e tmerrshme”, tha Wolman.

“Ata të dy ishin me fat, pasi një person i cili rri gjatë gjithë kohës në telefon mund të vritet”, ka shtuar ajo.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë