Loading…

Çifti në mes të ditës kryen marrëdhenie seksuale në rrugë kryesore dhe me plotë banorë

  • 03/04/2017 | 11:55

Çifti në mes të ditës kryen marrëdhenie seksuale në rrugë kryesore dhe me plotë banorë

Është bërë tani më e zakonshme që njerëz të pa ndërgjegjshëm të bëjnë veprime të shëmtuara seksuale në mes të ditës.

Një veprim i tillë ka ndodhur dje në mes të ditës në rrugën C, apo më saktë rrugën Enver Maloku, në Mati 1.

Një çift siç shihit në fotografi i kanë ndalur dy makinat midis rruëgës dhe kanë hipur te njëra makinë ku ka vazhduar aktin e tyre sekual.

Një banor i kësaj zone i ka dërguar foto InfoPress, duke thënë se janë thellëisht të shqetësuar për këto veprime që ndodhin pothuajse gjithë natën dhe fakeqësisht tani kanë nisur edhe ditën.

Shqetësimi i banorëvë është se kanë fëmijë dhe at lozin poshtë dhe shohin skenat e tilla të turpshme.

Disa nga banorët i kanë thënë InfoPressit se në vazhdimësi e kanë lajmëruar policinë, e cila asnjëherë nuk ka dal në vendin e ngjrjes për ti ndaluar këto veprim të turpshme.

c_1491212655-7449393

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë