Loading…

Çifti nuk përmbahen as në rrjete sociale, Laureta poston momentin intim me Robertin

  • 10/08/2022 | 22:46

Çifti nuk përmbahen as në rrjete sociale, Laureta poston momentin intim me Robertin

Laureta dhe Roberti janë çifti më i përfolur kohëve të fundit.


Dyshja janë duke shijuar romancën e tyre, ku edhe pozat pranë njëri-tjetrit nuk kanë të ndalura.

Së fundmi, Laureta ka postuar një ‘story’ në rrjetet sociale duke treguar tatuazhin e saj teksa shihet Roberti, duke e prekur në të pasme.

Klikoni KËTU për të ta parë videon.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë