Loading…

‘Çiko mos m’ngjit bishta’, përplasen me mëngjes Edona dhe Miss Rose

  • 06/12/2023 | 16:28

‘Çiko mos m’ngjit bishta’, përplasen me mëngjes Edona dhe Miss Rose

Miss Rose dhe Edona kanë debatuar me njëra-tjetrën.


Edona i ka thënë se “mos mi ngjit mua bishtat”.

Gjithashtu ajo i ka thënë se “ty të kemi parë me valixhe”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë