Loading…
Cila është më e fuqishme, cila më e bukur dhe cila është shenja më tërheqëse e horoskopit
  • 10/02/2018 | 19:45

Cila është më e fuqishme, cila më e bukur dhe cila është shenja më tërheqëse e horoskopit

Shenja më e fuqishme


Ndoshta do të befasoheni, po shenja më e fuqishme është Peshku. Romantikët me ndjenja të buta në fakt kanë një karakter shumë të fortë, sepse kanë fituar shumë urtësi. Çfarë do që të ndodh ata dinë së si të tërhiqen pa u thyer e lënduar.

Shenja më tërheqëse

Shenja më e tërheqëse është Dashi. Dashi është energjikë, vendimtar, por më e rëndësishmja është se nga ata del një lloj magneti për të cilin nuk ka shpjegim. Edhe kur subjekti konkret nuk karakterizohet për bukuri, prapë se prapë rreth tij ka shumë kërkues. Kjo vjen fal energjisë mistike dhe seksuale, transmeton gazetametro.net

Shenja më e përkushtuar

Kjo është Virgjëresha. Ajo do të ju jetë besnike deri në varr. Ajo do të ju mbrojë dhe do të kujdesët për ju. Ajo mund të ankohet dhe të kritikoj dhe të ju mashtroj me pretendime të panumërta, por duhet ta dini se thellë në zemrën e saj ka vend për ju. vetëm nëse arrini të ai fitoni zemrën, Virgjëresha nuk do të ju tradhtoj asnjëherë dhe do të kujdesët për t’i plotësuar nevojat e juaja. Por në rast që dikush e lëndon, ajo do të jetë në gjendje ta bëj të pendohet deri në fund të jetës.

Shenja më e rrezikshme

Kjo me siguri nuk do të ju befasoj, shenja më e rrezikshme është Akrepi. Në rast që vendos të hakmerret do të shkoj deri në fund dhe nuk do ta lëshoj asnjë shans për të ju lënduar. Në të njëjtën kohë nëse Akrepi bën plane të mençura, nuk do të zbulosh kurrë, derisa të godet ty si një rrufe nga qielli i pastër. Për këtë arsye, asnjëherë mos formoni armiqësi me Akrepin.

Shenja më e bukur

Sa i përket dukjes së jashtme, natyra ishte më bujare me Shigjetarët. Përfaqësuesit e kësaj shenje në të vërtetë janë të bukur, si në fytyrë dhe trup, dhe për këtë arsye kujdesën shumë për tu dukur sa më mirë.

Shenja më e lumtur

Më të lumtur janë Binjakët. Ata nga natyra janë optimistë dhe kanë arsye pse janë. Në rast që Binjakët fillojnë të mendojnë negativisht, do të vuan në jetë. Binjakët dinë gjithmonë të jenë në vendin e duhur dhe në kohën e duhur. Ne fund çfarë do që të ndodh ta dalin fitues, ky është fati i tyre.

Shenja më e qeshur

Përfundimisht kjo shenjë është Gaforrja. Për përfaqësuesit e kësaj shenje familja është gjithçka. Dhe vështirë se ndonjë shenjë e horoskopit do të mund ti arrinte në këtë pikëpamje, përfshirë këtu edhe edukimin e fëmijëve, formimin e një shtëpie të ngrohtë, kujdes dhe përkushtim për të afërmit. Jo rastësisht është shumë e rëndësishme që Gaforrja të gjen partner me moral të fortë që di të ia vlerësoj shpirtin e tij të mirë.

Shenja më komunikatave

Nëse bëhet fjalë për bindje, diskutim, mirëkuptim, mbrojtje ose tregime të ëmbla Peshoret janë të pamohueshme. Ato janë në gjendje të marrin në konsideratë çështjen nga çdo kënd dhe të analizojnë një sërë skenash të mundshme për realizim. Por më e rëndësishmja është se ata janë në gjendje të gjejnë një gjuhë të përbashkët me të gjitha shenjat tjera.

Shenja më misterioze

Kjo është Bricjapi. Nuk e dimë nëse përshkrimi i vërtetë është misterioz apo sekret. Ose të dyja së ​​bashku. Jo vetëm që nuk i ndan mendimet dhe ndjenjat, por gjithmonë arrin të jetë me gjak të ftohtë dhe nuk mund të mendosh se çfarë ka brenda kokës së tij. Edhe në rast që jeni një psikolog i mirë, nëse Bricjapi nuk do që të rrëfehet, kur nuk do të keni sukses.

Shenja më përfaqësuese

Ajo është Demi. Me sjelljet e tij të përsosura, rrallë shprehet pa taktika dhe është në gjendje të rregullojë menjëherë gjërat, nëse kjo ndodh. Ai nuk dëshiron konflikte dhe gjithmonë do që të ndihmojë nëse i kërkoni ndihmë. Ai është një shenjë e tillë e rafinuar, fisnike dhe e zgjuar, që në praninë e tij të bën të mendosh se duket si një budalla që ka ardhur të kërkoj mend nga ti.

Shenjën që asnjëherë nuk do ta harroni

Bëhet fjalë për Luanin. Njeri nuk mund as t’i rezistoj e as ta harroj qëndrimin e tij mbretëror. Kur asaj ia shtojmë ndjenjën e humorit, intelektit të lartë, sjelljet e rafinuar dhe prezencën e bohemit, atëherë kjo shenjë do të ju bëj të dashuroheni në të për pak sekonda. Ndërsa pas kësaj do të të duhen muaj apo vite që ta harroni.

Shenja më ekstravagante

Ekstravagante, moderne, me plot stil, si një yll i ekraneve të mëdha është Ujori. Nga dy pjesë të vjetruar është në gjendje të kombinoj një model si të ishte moda e fundit. Vetë energjia e tyre tregon se ata dallojnë prej të tjerëve. Kështu që do të ishte nder i madh nëse do të ju kushtonin vëmendje.

 

 

 

 

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë