Loading…
Cilësitë e grave të forta që burrat nuk mund t’u rezistojnë
  • 08/10/2018 | 09:17

Cilësitë e grave të forta që burrat nuk mund t’u rezistojnë

Vetëbesimi është elementi kryesor në marrëdhëniet e shëndetshme dhe pothuajse një pjesë e cdo qëllimi dhe arritjeje në jetën tonë.


Është jashtëzakonisht e rëndësishme që të punojmë me veten dhe të bëhen ndryshime pozitive.

Thuhet se njerëzit e lumtur, të shëndetshëm janë njerëz të suksesshëm.

Shikoni se cilat janë kualitetet e grave që burrat nuk mund t’i rezistojnë.

Kur e pranon se ajo nuk është perfekte në çdo gjë

Kur kujdeset për pamjen e saj

Ka kujdes të shtuar për trupin e saj

I pranon të metat e saj

Nuk i lejon njerëzit që nuk i pëlqejnë në jetën e saj

 

 

 

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 13:05
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë