Loading…

Çiljeta në zi, humb një person të dashur

  • 16/01/2021 | 11:56

Çiljeta në zi, humb një person të dashur

Çiljeta ka humbur një njëri të shtrenjtë për të.


Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, gjatë ditës së djeshme bëri të ditur se ka humbur një person të shtrenjtë.

Bëhet fjalë për inxhinierin shqiptar, Skënder Xhilaga, i cili u nda nga jeta në moshën 84 vjeçare.

Artistja bëri të ditur se kishte lidhje gjaku me të, ndërsa përmes një postimi, u shpreh e pikëlluar për humbjen e tij.

“Lamtumirë, ke qenë shumë i shtrenjtë për ne! Xhaxh Skënder Xhilaga qofsh i Xhenetit”, shkruan këngëtarja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë