Loading…

Cima kujton Lecin, i emocionuar e viziton te varri

  • 15/11/2016 | 16:35

Cima kujton Lecin, i emocionuar e viziton te varri

Humoristi i mirënjohur shqiptar, Rasim Thaçi i njohur si “Cima” ka vizituar varrin e ish-humoristit, Ibrahim Krajkova – Leci, një vit pas vdekjes së tij.


Përmes një postimi në Facebook, Cima ka thënë se tani e sheh se sa shumë i mungon Leci, me të cilin kishin bërë shumë projekte humoristike së bashku, transmeton Koha.net.

“O Lec i dashur, tash e shoh se sa shumë më mungon”, ka shkruar Cima.

a

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë