Loading…

Cineplexx organizon për herë të parë eventin Men’s Night (Foto)

  • 25/12/2016 | 22:31

Cineplexx organizon për herë të parë eventin Men’s Night (Foto)

Kinemaja Cineplexx  është kinemaja e parë në Kosovë me gjashtë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1, si dhe afro 900 ulëse.


Cineplexx organizon për herë të parë eventin Men’s Night me premierën e filmit Assassin’s Creed Movie.

Më datën 29 dhjetor, ora 19:00, Cineplexx organizon për herë të parë eventin Men’s Night me premierën e filmit Assassin’s Creed, me regji nga Justin Kurzel.

Historia e filmit lidhet me personazhin kryesor Callum Lynch i cili zbulon kujtimet e stërgjyshit të tij Aguilar dhe fiton aftësitë e një Mjeshtri Vrasjesh, mëson se ai është një nga pasardhësit e shoqatës së fshehtë të Vrasësve.

Filmi zgjat 140 minuta, është i zhanrit aksion, aventurë, luajnë Michael Fassbender, Marion Cotillard./gazetametro.net

mn_2016-12_assasins_creed_ks_628x353

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë