Loading…

Çitaku do ta bëj këtë tatuazh, nëse Kosova shkon në Europian

  • 16/10/2019 | 13:28

Çitaku do ta bëj këtë tatuazh, nëse Kosova shkon në Europian

Pas premtimit të ‘kryetarit lexhendarë’ Visar Arifaj, se do ta bëj tatuazh logon e FFK’së nëse kombëtarja e Kosovës kualifikohet në Euro 2020, këtij premtimi ju ka bashkangjitur edhe Ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku, transmeton Gazeta Metro.


Kësaj ‘sfide’ për ta bërë tatuazh logon e FFK’së nëse Kosova kualifikohet në Europian ju ka bashkangjitur edhe Ambasadorja e Kosovës në ShBA, Vlora Çitaku.

Në një postim në Twitter, Visar Arifaj i njohur si ‘Krytari i lexhendarë’ për premtimin e dhënë se do ta bëj tatuazh logon e FFK’së nësë Kosova arrin të shkoj në Europian,  ju ka bashkangjitur edhe Ambasadorja Vlora Çitaku, duke shkruar se edhe unë do ta bëje.

E menjëherë pas Vlora Çitaku ka qenë edhe Petrit Selimi ai që ka pranuar gjithashtu këtë ‘sfidë’./gazetametro.net

E ky premtim mbetet të shihet nëse do të realizohet nga Visari , Vlora dhe Petriti, të cilët publikisht kanë pranuar këtë ‘sfidë’, e kjo varet edhe sa do të arrijë Kosova të kualifikohet në Europianin e vitit 2020./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë