Loading…

Çitaku në ballinën e gazetës së njohur amerikane “The Washington Diplomat”

  • 30/01/2017 | 22:19

Çitaku në ballinën e gazetës së njohur amerikane “The Washington Diplomat”

Gazeta e përmuajshme amerikane “The Washington Diplomat” për ballinën e numrit të muajit shkurt ka vendosur ta ketë ambasadoren e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku.

Ballina mban titullin “Udhëtimi i Kosovës”.

“The Washington Diplomat zgjodhi të ketë Kosovën si storie të tyre për edicionin e shkurtit”, ka shkruar ambasadorja Çitaku në profilin e saj zyrtar në rrjetin social facebook./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë