Loading…

Çka bën i forti, i ligi çuditet: Gastronomët ia qesin fotot Osmanit e Kurtit në darkë

  • 25/10/2021 | 22:56

Çka bën i forti, i ligi çuditet: Gastronomët ia qesin fotot Osmanit e Kurtit në darkë

Kryetari i Gastronomëve, Petrit Kllokoqi ka kritikuar presidenten e vendit, Vjosa Osmanin dhe kryeministrtin Albin Kurti për mosrespektim të masave në një darkë ku ishin pjesëmarrës.


Kllokoqi ka publikuar fotografi ku tha se nuk po respektohet masa për t’u ulur jo më shumë se katër persona në një tavolinë, ashtu siç po ndodh në kafenetë dhe restorantet e vendit.

“Qka bon i forti i ligi Çuditet, 4 veta ne tav , 50% e kapacitetit”, ka shkruar Kllokoqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë