Loading…

Çka i tha nga spitali Einxhel Dagzit?

  • 29/01/2022 | 14:01

Çka i tha nga spitali Einxhel Dagzit?

Banorja Einxhel Shkira ka përfunduar me sukses ndërhyrjen kirurgjikale pasi e lëndoi krahun e saj gjatë një loje që po bënte me Ilirin.


Mbrëmë moderatorja gjatë “live shoë” ka komunikuar me publikun dhe banorët përmes një lidhjeje live nga ambientet e spitalit.

Por sigurisht që nuk ka munguar një përshëndetje me Dagz, i cili ndodhej në studio dhe është shprehur tejet falenderues për banorët që u përkujdesën për Einxhel, ndërsa i thotë kësaj të fundit që e do shumë dhe se po e pret jashtë!

Pjesë nga biseda:

Dagz: Hey babe!

Einxhel: Më thanë që po të kishe qen ti në shtëpi s’do kishte ndodhur

Dagz: Sigurt

Einxhel: Do kishim qenë bashkë në ndonjë cep larg sporteve ekstreme

Dagz: Me siguri! Po du me fol edhe me shtëpinë, e keni parasysh sa i pafuqishëm jam ndjerë jashtë, është shumë e vështirë për mua që mendoja që isha brenda po s;kisha fuqi me i ndihmu, dua t’ju falenderoj që më bën të ndihem sikur isha brenda pa marrë parasysh dinamikat dhe luftën mes tyre për të fituar.

Einxhel: Ma vunë foton tënde aty ngjitur

Dagz: Normal mirë që si gjithmonë kur vjen puna te njerzillëku e tregojnë që janë njerëz të mirë faleminderit shumë. Ty të dua shumë bëhu e fortë edhe të pres jashtë!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë