Loading…

Çka ndodh nëse adoptoni një këlysh?

  • 20/11/2016 | 14:34

Çka ndodh nëse adoptoni një këlysh?

Nëse vendosni që të adoptoni në këlysh të vogël, janë disa benefite të mëdha të cilat ai/ajo do të ju sjell juve në jetë, duke filluar nga gëzimi që ju pret në shtëpi e deri tek kujdesi që duhet t’i kushtoni.

Këto janë të mirat dhe të këqijat që ju presin:

1. Do të jeni shumë më aktiv
1

2. Do të lodheni shumë
2

3. Mund të humbni durimin më shpejtë
puppythings3

4. Do të ndjeheni shumë keq kur të dilni nga shtëpia duke e ditur që atë e keni lënë vet!puppythings7

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë