Loading…

Çka nuk është në rregull me këtë fotografi (Foto)

  • 26/12/2016 | 15:20

Çka nuk është në rregull me këtë fotografi (Foto)

Kjo fotografi e gjashtë vajzave të ulura në një divan po bën bujë në rrjete sociale.

Në shikim të parë duket gjithçka në rregull, mirëpo nëse shikoni më afër dhe më me kujdes do të vëreni se ka diçka që nuk shkon me pamjen.

Që prej se është bërë publike kjo fotografi ka marrë qindra komente, dhe po shihet si njëri ndër iluzionet optike më interesante.

vajzat-brenda

A jeni në gjendje të kuptoni se çka nuk shkon këtu?

Njërës nga vajzat i mungojnë këmbët.

Përderisa janë gjashtë vajza, janë vetëm pesë palë këmbë. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë