Loading…

Çka parasheh kushtetuta pas mocionit? (Video)

  • 10/05/2017 | 22:07

Çka parasheh kushtetuta pas mocionit? (Video)

Një profesor i të drejtës kushtetuese sqaroi procedurat që pasojnë pas votimit për rrëzimin e qeverisë.

Mazllum Bajraliu vlerësoi se Kosova tani ka Qeveri vetëm për çështje teknike e operacionale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë