Loading…

Çka po feston Era Istrefi: Ja më kë pozoi ajo

  • 28/01/2022 | 12:17

Çka po feston Era Istrefi: Ja më kë pozoi ajo

Era Istrefi sërish ka marrë rrugë drejt Anglisë.


Kësaj radhe artistja shkoi për të festuar krah motrës së saj Nitës e cila prej vitesh jeton atje.

Era ndau fotografi në Instagram krah Nitës duke shkruar se po feston për të.

Ndryshe artistja ka njoftuar së fundmi se këtë vit do të dëgjojmë muzikë të re nga ajo.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë