Loading…

Çka po ndodh me Muriqin, kthehet në stërvitje me Lazion

  • 28/01/2022 | 15:31

Çka po ndodh me Muriqin, kthehet në stërvitje me Lazion

Mediet spanjolle mbrëmë raportuan se Vedat Muriqi ka fluturuar drejt Spanjës për t’iu nënshkruar testeve mjekësore para se të nënshkruar me Mallorca, por sot ai është parë në stërvitje të Lazios.


Vedat Muriqi dukej shumë pranë një nënshkrimi me Majorkën në Spanjë, por shihet se ende nuk është arritur një akord midis dy klubeve.

Ditën e sotme Muriqi është stërvitur rregullisht me Lazion. Nuk ende asnjë “lamtumirë” nga ana e kosovarit për klubin nga kryeqyteti italian.

Gjithsesi sulmuesi ende nuk është në planet e Sarrit dhe vazhdon të jetë në shitje nga ana e klubit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë