Loading…

Çka po ndodh në Big Brother? Fifi kapet edhe me opinionisten

  • 26/10/2021 | 23:08

Çka po ndodh në Big Brother? Fifi kapet edhe me opinionisten

Opinionistja e Big Brother ka bërë kritika drejt Fifit.

Balina e ka kritikuar për lojën e saj me shkopin që i është bërë Semit, shkruan lajmi.net.

Teksa ajo fliste, Fifi i ka ndërhyrë duke i thënë se po e shqetëson.

“Të lutem, po më shqetëson, je kundër meje ashiqare, po më shqetëson, tha Fifi.

Tutje, Balina vazhdoi duke thënë se ajo nuk është kundër askujt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë