Loading…

Çka po ndodhë: Loredana dhe Mozzik bashkë në shoping

  • 26/09/2020 | 15:40

Çka po ndodhë: Loredana dhe Mozzik bashkë në shoping

Ish çifti i shumë përfolur Loredana dhe Mozzik janë parë se bashku në një qendër tregtare në Stutgard ku shihen tek pjesa e shopingut për të rritur, pra a janë bashkë dhe po i zgjedhin veshje njëri tjetrit apo thjeshtë janë takur./Gazeta Metro


Cifti janë parë se bashku dhe që të dy shihën me maska pra kjo është e sigurt se fotoja është bërë gjatë pandemisë, pra a janë takuar për shkak të vajzës së tyre, Hanës apo ka ndryshuar marrëdhënja e tyre.

Akoma asnjëri nga ta nuk e ka pohuar dhe as mohuar nëse janë ribashkuar.

Për më shumë ndiqëni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë