Loading…

Çka’s nin’ njeri: Aktori amerikan thotë se Marilyn Monroe bëri seks me një 15 vjeç

  • 25/08/2019 | 08:06

Çka’s nin’ njeri: Aktori amerikan thotë se Marilyn Monroe bëri seks me një 15 vjeç

A është fat apo abuzim seksual. E përditshmja britanike Daily Mail shkruan se Marylin Monroe bëri seks me një të mitur 15 vjeç, transmeton Gazeta Metro.


Plaku 75 vjeç nga Hollywoodi, i cili është i njohur për rolin e tij si Carlo Rizzi në filmin klasik, thotë se Monroe do të ishte prapa grilave nëse kjo gjë do të ndodhte sot. Por të dy e vazhduan miqësinë deri në vdekjen e saj në vitin 1962.

Gianni Russo ka treguar se si Marilyn Monroe ia mori atij virgjërinë kur ai ishte 15 vjeçar dhe ajo ishte 33 vjeçare.

Russo, duke folur për The Sun, tha se “Ajo më mësoi çdo gjë që di. Mendova që isha djali më me fat në botë por nëse një gjë do të ndodhte sot, mendoj se ajo do të arrestohej dhe prindërit e mi do të tentonin që të fitonin para nga kjo punë”, shkruan Daily Mail. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 21/01/2020 | 08:42
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë