Loading…
Clinton përfundon në spital në Indi
  • 16/03/2018 | 16:59

Clinton përfundon në spital në Indi

Drejtori i spitalit në qytetin e Jodhpur të Indisë ka deklaruar sot në këtë spital ka ardhur ish sekretarja e SHBA-ve Hillary Clinton, pasi që kishte pësuar një lëndim të vogël në hotelin lokal.


Drejtori i spitalit Suresh Gojal ka thënë se Clinton u pranua në mëngjes ku ka qëndruar për rreth 15- 20 minuta.

Gojal nuk ka dashur të theksoj se cili ka qenë shkaku që Hillary ka qenë në spital, transmeton gazetametro.net

Burimet thonë se Clinton i ka pasur nyejt e lënduara, por nuk dihet se a është lënduar sot në hotel apo nga rasti që i ndodhi para disa ditëve, ku duke zbritur shkallëve, Clinton rrëshqiti disa here./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë