Loading…

Cluj në epërsi ndaj Ballkanit pas 45 minutave të para

  • 03/11/2022 | 19:35

Cluj në epërsi ndaj Ballkanit pas 45 minutave të para

Cluj është duke fituar ndaj Ballkanit me rezultat 1-0 pas 45 minutave të para.


Cluj e nisi ndeshjen më mirë duke radhitur disa raste para portës së Ballkanit.

Emmanuel Yeboah rrezikoi i pari, ndërsa pas tij Karlo Muhar, por për fatin e Ballkanit nuk ishin të saktë.

Ndeshja u zhbllokua në minutën e 17-të, kur Nana Boateng, shënoi për 1-0.

Në minutën e 32-të, Cluj fitoi penallti, por Ciprian Deac u ndal nga Stivi Frashëri priti penalltinë e tij, nga topi i kthyer sërish gjuajti Deac që ishte përballë Frashërit, por portieri ynë sërish priti gjuajtjen e tij.

Ballkani vetëm një herë gjuajti në portë në pjesën e parë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë