Loading…

Çmendet Kylie Jenner: Parukeri i saj ia prenë flokët krejt

  • 14/02/2020 | 16:50

Çmendet Kylie Jenner: Parukeri i saj ia prenë flokët krejt

Ylli i familjes Kardashian-Jenner ka përjetuar një situatë të pakëndshme, e cila me siguri ju ka ndodhur të gjithave.


Parukieri saj i ka thënë se do ja shkurtojë flokët vetëm pak, por ka përfunduar duke ja prerë më shumë seç duhet.

Kylie ka publikuar në instastory një video dhe na ka shokuar të gjithëve dhe rezultatin.

Tani flokët e saj natyralë janë kaq të shkurtër dhe pa jetë.

Ndonëse duken sepse janë të lagur, Kylie paska flokë që realisht ndryshojnë shumë nga sa jemi mësuar të shohim.

Fajin për këtë e ka parukieri i saj, i cili me sa duket ka tentuar të bëjë eksperiment.

Kjo që patë në video është gjatësia e vërtetë e flokëve të 22-vjeçares, ndonëse në shumicën e rasteve i shohin super të gjatë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë