Loading…
‘Çmendet’ Neymar, pozon i zhveshur
  • 12/02/2018 | 17:43

‘Çmendet’ Neymar, pozon i zhveshur

Ndonëse e pret një ndeshje e vështirë përballë Real Madrid, Neymar sfidon të ftohtin.


Veshur me pantallona të shkurtra dhe me kapelen e Babagjyshit të Krishtlindjes Neymar na përshëndet në mes të dëborës.

Mesa duket futbollisti i PSG-së i do shumë festat.

Imagjinoni sesi do të mirëpres PSG nëse futbollisti sëmuret në përballjen e të mërkurës me Realin.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë