Loading…
‘Çmendet’ Real Madrid, jep 150 milionë dhe portierin për Salah
  • 18/06/2018 | 09:32

‘Çmendet’ Real Madrid, jep 150 milionë dhe portierin për Salah

Real Madrid po përpiqet seriozisht për ta transferuar Mohamed Salah.


Los Blancos kanë përgatitur një plan të ri në përpjekjen e tyre për ta bindur Liverpoolin që t’ia shesë egjiptianin.

Bëhet fjalë për 150 milionë plus portieri Keylor Navas me të cilat synohet të arrihet një marrëveshje.

Liverpool besohet se është në gjah për një portier, por që janë ngurrues sa i përket kostarikasit, i cili ka pranuar në sezonin e fundit 44 gola.

Salah ka pasur një sezon fantastik me Liverpoolin, duke arritur edhe finalen e Champions League, ku u mposhtën pikërisht nga Real Madrid.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë